specjaliści

Centrum TM

Różnimy się od siebie ale mamy wspólny cel - sukces w terapii. Aby go osiągnąć podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy się, regularnie superwizujemy swoją pracę. Dzięki temu osiąganie naszego celu jest możliwe. To największa nagroda za pracę - zadowolenie klienta i nas samych. 

 • mgr Monika Trzcińska - Nowak

     100%
  12 opinii/ GODNY POLECENIA

  Psycholog, specjalista w poradnictwie psychologicznym w dziedzinie seksuologii. Superwizor pomocy psychologicznej przez Internet.

  kwalifikacje

   

 • mgr Daria Jagielska

  Psycholog i pedagog pracująca z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Doświadczona w zakresie między innymi uzależnień. Kształci się w nurcie systemowej terapii rodzin.

  kwalifikacje

   

 • mgr Magdalena Jawor

  Psycholog, trener, edukator działający w obszarze interwencji kryzysowej, poradnictwa, psychoedukacji, treningów umiejętności. Kształci się w nurcie psychoterapii poznawczo - behawioralnej

  kwalifikacje

   

 • mgr Elżbieta Kowalska

  Psycholog, terapeuta pracująca z osobami dorosłymi i młodzieżą, trener i szkoleniowiec. Kształci się w nurcie psychoterapii poznawczo - behawioralnej

  kwalifikacje

   

 • mgr Karolina Djupero

  100%
  9 opinii / GODNY POLECENIA

  Psycholog pracujący z dziećmi oraz ich rodzicami, oligofrenopedagog, specjalność: psychologia kliniczna.

  kwalifikacje

   

 • mgr Joanna Świercz - Kalwas

  100%
  5 opinii / GODNY POLECENIA

  Psycholog pracujący z dziećmi i młodzieżą (indywidualnie i grupowo) oraz ich rodzinami / opiekunami.

  kwalifikacje

   

 • mgr Agnieszka Karnowska

  Psycholog pracujący z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami / opiekunami.

  kwalifikacje

   

 • mgr Hanna Bobbe - Wittstock

  urlop

  100%
  3 opinie / GODNY POLECENIA

  Psycholog, specjalista pracujący z dziećmi. Pedagog opiekuńczo - wychowawczy. W trakcie szkoleń psychoterapeutycznych w nurcie poznawczo - behawioralnym.

  kwalifikacje

   

 • mgr Sławomir Uziembło

  Pedagog, doradca zawodowy, trener warsztatów tematycznych, wychowawca. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. Prowadzi autorskie warsztaty dla dzieci i młodzieży metodą dramy.

  kwalifikacje

   

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.