warsztaty

Nasza oferta

  Warsztaty dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych

Dlaczego warsztaty u nas?

- są w mini grupach, gdzie każdy uczestnik będzie miał zapewniony najlepszy kontakt ze specjalistą;

- osoby prowadzące to nie tylko teoretycy, ale i PRAKTYCY mający codzienny kontakt z trudnościami dzieci, młodzieży i ich relacjami z rodzicami;

- warsztaty są podzielone na kilka spotkań, aby uczestnicy mogli trenować umiejętności w domu i szlifować je ponownie na warsztatach korzystając z pomocy doradcy Centrum TM.

Szczegóły dotyczące warsztatów:

 

ŚWIAT JEST NASZ !!! - LUBIĘ SIEBIE I INNYCH  35 zł / 1 godz- 4 spotkania (po 1 godz.) / 4 godz. warsztatów. Planowane dwa moduły.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży, ukierunkowane na dobrą komunikację z innymi. Dla dzieci nieśmiałych oraz tych "za bardzo" odważnych. Zajęcia mają pomóc dzieciom zrozumieć, jakie zachowania sprzyjają dobrym relacjom z rówieśnikami oez dorosłymi. Dzieci mają szansę poznać swoje dobre strony oraz wzocnić pewność siebie. 

 

ODKRYJ W SOBIE SIŁĘ   35 zł / 1 godz. - 8 spotkań (po 1 godz.) / 8 godz. warsztatów

Zajęcia dla nieśmiałych dzieci i młodzieży, wycofujących się z relacji społecznych. Celem jest wzmocnienie dzieci i młodzieży w zakresie pewności siebie, odwagi w relacjach z innymi i umiejętności czerpania satysfakcji z bycia z rówieśnikami.

 

BITWA O SPOKÓJ 35 zł / 1 godz. - 4 spotkania (po 1 godz.) / 4 godz. warsztatów. Planowane dwa moduły.

Zajęcia dla tzw. "trudnych i niepokornych" dzieci i młodzieży. Celem jest nauczenie radzenia sobie z emocjami, ukierunkowanie ich w pozytywną, rozwojową stronę. Dzieci i młodzież będą miały szansę uświadomić sobie, jak mogą być odbierani przez innych. Poznają "dobrą" stronę siebie, wzmacniając ją na warsztatach.

 

 

Warsztaty dla rodziców:

JAK BUDOWAĆ W DZIECKU PEWNOŚĆ SIEBIE 42 zł / 1 godz. - 4 spotkania (po 1,5 godz.) / 6 godz. warsztatów

Zajęcie warsztatowe dla rodziców, którzy chcą świadomie wzmacniać pewność siebie swojego dziecka. Rodzice będą mogli odkryć w swoim dziecku zasoby, dzięki którym dziecko ma szansę rozwijać się w pełnym zakresie swoich możliwości. Na warsztatach poruszana będzie kwestia komunikacji oraz trening dotyczący słownego i niewerbalnego wzmacniania dziecka.

 

JAK MÓWIĆ, BY DZIECI NAS SŁUCHAŁY. JAK SŁUCHAĆ, BY DZIECI DO NAS MÓWIŁY 42 zł / 1 godz. - 4 spotkania (po 2 godz.) / 8 godz. warsztatów 

Warsztat dla rodziców zainteresowanych dogadywaniem się z dzieckiem. Co mówić, aby dziecko chciało słuchać? Jak zachowywać się, aby dziecko chciało mówić o sobie i ważnych dla niego sprawach. Warsztat jest aktywnym treningiem, na którym rodzice ćwiczą różne formy komunikacji i spradzają je po zajęciach w domu.

 

REGULAMIN WARSZTATÓW CENTRUM TM
(02. 2017)

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.